Tysiące mil przebytych przez poprzednich właścicieli sprawiły, że Checked Catana jest jednym z najlepiej sprzedających się wielokadłubowców bluewater. Dziennik pokładowy katamaranów odzwierciedla liczne podróże, które odbyli. Kluczem do sukcesu tej łodzi jest jej francuski konstruktor. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej francuskiej łodzi. Oto plusy i minusy sprawdzenia jej:

Sprawdzona Catana to francuski budowniczy

Sprawdzona Catana to piękny i dobrze wyposażony katamaran wycieczkowy, który jest gotowy na błękitną wodę. 90% jego właścicieli odbiera go we Francji, a odbiera go na własnym dnie. Łodzie te są dostarczane z całym wyposażeniem bezpieczeństwa niezbędnym do żeglowania po błękitnej wodzie i są już gotowe do żeglugi po błękitnej wodzie. Właściciele nie są zobowiązani do żadnych dodatkowych przygotowań dna.

Zobacz:  Najciekawsze style modowe na lato 2022

Checked catana to bluewater multihull

Checked Catana to 53-stopowy bluewater multihull, który jest łatwy do żeglowania dla dwóch osób. Ma wszystkie luksusy, których można oczekiwać od jachtu, a jednocześnie jest niedrogi. Został niedawno nagrodzony Boat of the Year przez Sailing World. Oto kilka innych rzeczy, których należy szukać w bluewater multihull. Zacznijmy od projektu łodzi.

Checked Catana to nowy wielokadłubowiec zaprojektowany przez francuską firmę Catana. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, wykorzystuje on układ infuzyjny i wzmocnienia węglowe, aby zmniejszyć swoją wagę. Projekt ten został pierwotnie stworzony przez Nautitech, ale po jego odejściu z firmy, Catana przejęła projekt i zbudowała go we własnym zakresie. Nadal jest to światowy lider w dziedzinie szybkich katamaranów turystycznych. Jest również zbudowany przy użyciu zaawansowanych procesów Carbon-Infusion i Twaron.

Zobacz:  Koszulka tie dye: jak zrobić - zabawa kolorami krok po kroku

Sprawdzony projekt Catany

Dzięki zastosowaniu technologii infuzji i wzmocnień węglowych, Catana ma minimalistyczny design, ale oferuje mnóstwo funkcji. Karbon zastosowano w podstawie masztu, dachu nadwozia i płytach łańcuchowych. Dzięki prawie 31,000 funtów siły ciągu, Catana ładuje się jak pociąg towarowy. Przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że nawigacja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. System jest również bardzo niezawodny.

Zobacz:  Z jakiego materiału najlepiej kupić liliowy dres?

Podobne tematy