Jeśli jesteś zainteresowana nauką o tym jak sparować kolczyki z cyrkoniami, czytaj dalej! Od prostych do odważnych, te kolczyki będą dobrze pasować do każdego wyglądu. Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, aby uzyskać najlepszy wygląd. Kształt i niedoskonałości cyrkonii mogą wpłynąć na Twój ostateczny zakup. Jeśli obawiasz się o jakość cyrkonii, kolczyki ze sztangą są doskonałą opcją. Kolczyki sztangi są bardziej odważne niż sztyfty.

925k Sterling Silver Mini Heart and Red Zircon Frame Vintage-Style Compass Stud Earrings in Sterling Silver

Ta para kolczyków na sztyftach wykonana jest ze srebra próby 925k i posiada czerwoną ramkę z cyrkoniami, 3-mm szeroki kabłąk oraz ramkę na zdjęcia. Kolczyki posiadają zapięcie typu lobster i 21-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Cena tego kolczyka to 79,95$, co stanowi około 65% zniżki od ceny detalicznej. Kolczyki mają wymiary 6 x 5 cali, a opłata za przesyłkę jest darmowa.

Istnieje wiele różnych rodzajów kolczyków dostępnych na rynku, i istnieje szeroki wybór, aby wybrać z. Jednym z popularnych typów sztyftów jest wzór w kształcie serca. Kolczyki te są popularne z wielu powodów. Metal jest niedrogi i porównywalny z innymi metalami szlachetnymi, takimi jak tytan i białe złoto. Na rynku istnieją jednak fałszywe imitacje srebrnej biżuterii. Ważne jest, aby kupować u renomowanego jubilera, ponieważ często sprzedawane są podróbki.

Zobacz:  Dopasowanie okularów przeciwsłonecznych do kształtu twarzy

Kształty i niedoskonałości cyrkonii

Jeśli szukasz oszałamiających kolczyków, prawdopodobnie rozważałaś cyrkonie. Para kolczyków z pojedynczą cyrkonią może być imponującym elementem oświadczenia. Musisz jednak uważać na to, jaki rodzaj cyrkonii wybierasz, ponieważ cyrkonie dostępne są w różnych kolorach. Poniżej wymienione są niektóre z najbardziej popularnych typów i ich unikalne cechy.

Najpierw porozmawiajmy o różnicach między diamentem a cyrkonią. Te dwa kamienie szlachetne są dość podobne w wyglądzie, ale biały cyrkon jest znacznie mniejszy i waży około 50% mniej niż diament. Ponieważ cyrkonie mają tak równy współczynnik załamania światła, mogą się łatwo zabrudzić. Cyrkonie są również tańsze niż diamenty, ale duże i rzadkie klejnoty są znacznie droższe. Kosztują one od 50 do 400 dolarów. Wreszcie, niektóre cyrkonie mogą zawierać śladowe ilości pierwiastków radioaktywnych.

Kolczyki sztangi są odważniejszym wyborem niż ćwieki

Studs są bezpieczniejszym zakładem dla początkujących. Mogą być noszone na wiele sposobów i są ogólnie bardziej uniwersalne niż inne style. Kolczyki ze sztangą, z drugiej strony, są odważniejsze i mają więcej charakteru. Są one droższe od kolczyków na sztyftach, ale mogą również nadać im wyrazu. Odważne oświadczenie jest najlepiej pozostawione kobietom. Jednak mężczyźni również mogą je nosić.

Zobacz:  Kwiaty Chanel: jak zrobić eleganckie dodatki krok po kroku

Te kolczyki ze sztangą są wykonane tak, aby wyglądały jak sprzęt do ćwiczeń. Składają się one z dwóch kulistych obiektów, które są połączone metalowym prętem. Jeden z nich jest przymocowany do metalowego pręta, a drugi jest wyjmowany i wkładany do ucha. W zależności od kształtu metalowego pręta, sztangi występują w odmianach zakrzywionych i skośnych. Jeśli wolisz wygląd biżuterii plemiennej, kolczyki sztangi są również odważniejszą opcją niż sztyfty.

Warstwowe kolczyki z cyrkoniami, aby stworzyć minimalistyczny zespół

Najlepszym sposobem noszenia kolczyków jest ich warstwowe nakładanie, aby stworzyć minimalistyczny zespół. Te małe, delikatne elementy sprawią, że nie będą one stanowiły centralnego punktu zespołu. Na przykład, prosta para złotych obręczy będzie wyglądać szykownie z białym t-shirtem i dżinsami, podczas gdy upcyklingowane kolczyki w kształcie obręczy od Svnr będą pasować do wakacyjnej sukienki. Niezależnie od tego, gdzie je nosisz, kolczyki obręczowe to ponadczasowy element stylu.

Jeżeli starasz się stworzyć minimalistyczny wygląd z wyrazistymi kolczykami, minimalistyczna para kolczyków może być wszystkim, czego potrzebujesz. Te proste sztyfty posiadają aureolę z cyrkonii, tworząc subtelny, ale przyciągający wzrok efekt. Możesz nosić jedną lub kilka par, w zależności od Twojego stylu i fryzury. Jeżeli nie jesteś pewna, które kolczyki wybrać, zajrzyj na Etsy lub do James Allen, gdzie znajdziesz szeroki wybór kolczyków.

Zobacz:  Wiosenne nakrycie głowy: jak zrobić modne akcesoria

Kolczyki w kształcie obręczy pomniejszają kształt twarzy

Wybierając kolczyki w kształcie obręczy z cyrkoniami, weź pod uwagę swój kształt i rozmiar twarzy. Zazwyczaj większe obręcze mogą nadmiernie podkreślać okrągłą twarz. Mniejsze obręcze są lepsze dla okrągłych twarzy. Kolczyki z cyrkoniami powinny być mniejsze i mniej kanciaste w stylu, aby zrównoważyć okrągłą twarz. Kolczyki te dodają również odrobinę blasku i połysku do twarzy.

Owalne i kwadratowe kształty twarzy mają podobne rysy twarzy, ale ich linie szczęk są zazwyczaj węższe i dłuższe. Ponadto, ich czoła są zazwyczaj szersze niż podbródki. W przypadku smukłych twarzy, para obręczy z cyrkoniami doda szerokości twarzy, kontrastując z jej długością. Z drugiej strony, twarze kwadratowe mają stosunkowo równą szerokość na linii szczęki i czoła, co sprawia, że idealnie pasują do nich obręcze. Osoby o kwadratowej twarzy mogą preferować parę kolczyków typu oversize, które zrównoważą kanciastą część twarzy.

Podobne tematy