Uprawianie sportu na świeżym powietrzu wymaga zaopatrzenia się w szereg akcesoriów. Jednymi z nich są okulary przeciwsłoneczne, które pod ręką powinna mieć każda aktywna osoba. Dzięki nim oczy są odpowiednio chronione przed promieniowaniem słonecznym, a ruch na otwartej przestrzeni komfortowy. Jednym z wiodących producentów okularów dla aktywnych jest marka Oakley. Jej sportowe modele wyposażone są w specjalistyczną technologię Prizm, która zapewnia precyzyjne widzenie oraz ochronę przed promieniowaniem UV na najwyższym poziomie.

Okulary Oakley dla sportowców. Co daje zastosowana w nich technologia Prizm?

Oakley to znana, prestiżowa marka z USA, która zasłynęła doskonałej jakości okularami przeciwsłonecznymi. Są to rozwiązania dedykowane aktywnym osobom – amatorom i zawodowcom, którzy oddają się swoim sportowym pasjom na świeżym powietrzu. Rozwiązania sygnowane logiem marki powstały we współpracy z doświadczonymi fizykami, którzy zaprojektowali rozwiązania optyczne spełniające potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Zobacz:  Strój Pipi: jak zrobić kreatywny kostium dla dziecka

Okulary przeciwsłoneczne Oakley wyposażone są w innowacyjną technologię Prizm, nad którą marka pracowała przez 15 lat! Jest to jedno z najbardziej rewolucyjnych osiągnięć w zakresie optyki soczewek stosowanych w okularach przeciwsłonecznych i nowoczesne rozwiązanie, którego skuteczność potwierdzają badania naukowe. Wyposażone w nie soczewki okularowe zapewniają kontrolę nad ilością światła, jaka przenika do oczu, doskonałą jakość widzenia, odpowiedni kontrast oraz perfekcyjne odwzorowanie kolorów.

Dlaczego warto sięgnąć po okulary przeciwsłoneczne Oaklay Prizm?

W przeciwieństwie do „zwykłych” soczewek, szkła wyposażone w technologię Prizm nie przyciemniają widzenia w nadmiernie wysokim stopniu ani nie zmniejszają nasycenia kolorów. Umożliwiają za to postrzeganie otoczenia w znacznie większej ilości szczegółów, co jest nieocenione dla osób uprawiających różnego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu. To sprawdzony wybór dla sportowców i wszystkich ludzi kochających aktywne spędzanie wolnego czasu, którzy chcą cieszyć się doskonałą jakością widzenia oraz ochroną wzroku na najwyższym poziomie.

Zobacz:  Jak zrobić panią wiosnę – Poradnik tworzenia niezwykłego stroju krok po kroku

W technologię Prizm wyposażone są soczewki okularów sportowych różnych serii. Znaleźć je można m. in. w serii Oakley Hydra, Kato, Encoder, Radar, Sutro i wielu innych modelach okularów przeciwsłonecznych o sportowym charakterze. Oprócz nich, technologia Prizm została wykorzystana także w okularach przeznaczonych do codziennego użytku, co pozwala na korzystanie z jej dobrodziejstw także poza treningami. Posiadają ją m. in. okulary przeciwsłoneczne Oakley z kolekcji Holbrook, Castel, Turbine, Frogskins i innych.

Są to rozwiązania znane i cenione w gronie profesjonalnych użytkowników nie bez powodu. Są to bowiem okulary, które świetnie dostosowują się do warunków pogodowych oraz doskonale sprawdzają się w sporcie, zapewniając swoim użytkownikom optymalne widzenie oraz chroniąc ich oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Z powodzeniem korzystają z nich m. in. miłośnicy biegania, kolarstwa, tenisa, a także miłośnicy sportów wodnych i nordic walking. Ze względu na swoje doskonałe właściwości użytkowe, okulary przeciwsłoneczne Oakley Prizm są doceniane także wśród miłośników wycieczek górskich i profesjonalnych golfistów.

Zobacz:  Strój pastuszka jak zrobić – Twórz autentyczne kostiumy z epoki

Podobne tematy